HS “Rīga” sieviešu komanda triumfē Baltijas čempionātā

Aizvadītajās brīvdienas noslēdzās Baltijas un Latvijas čempionāts hokejā sievietēm, kur finālsērijas trešajā spēlē starp komandām HS “Rīga” un SHK “Laima” rīdzinieces bija pārākas ar rezultātu 5:0, izcīnot zelta medaļas, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Pirmajā mačā SHK “Laima” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1, bet otrajā spēlē HS “Rīga” revanšējās ar 5:2.

Noslēdzošajā spēlē par zelta medaļām HS “Rīga” spēlētājai Kjārai Paulai Želubovskai jau pirmā perioda laikā izdevās izvirzīt komandu vadībā ar 1:0. HS “Rīga” pārsvaru palielināja Karinas Šilajāne, divreiz gūstot vārtus un panākot 3:0.

Trešajā periodā rezultatīvas bija Jeļizaveta Kuļbačnaja un Evelīna Kolīte, palīdzot HS “Rīga” gūt pārliecinošu uzvaru 5:0 pār ilggadējām čempionēm SHK “Laima” un pirmo reizi iegūt čempiona titulu.

Tikmēr bronzas medaļu sērijā divus panākumus guva HS “Kurbads”/“Lauvas”, kas pārspēja SHK “L&L” komandu.