Zviedrija aizraujošā spēlē sarūgtina mājiniekus somus (VIDEO)

Somijas pilsētās Helsinkos un Tamperē notiekošajā pasaules čempionātā hokejā trešdienas vakarā Zviedrijas izlase aizraujošā spēlē ar rezultātu 3:2 pēc spēles metienos uzveica mājiniekus somus.

Rezultātu atklāja Zviedrija, precīzam esot NHL kluba Sietlas “Kraken” uzbrucējam Ādamam Larsonam. Somi uz to atbildēja ar diviem vārtiem īsā laika sprīdī otrā perioda sākumā, ar vārtiem izceļoties Miko Lehtinenam un Sami Vātanenam.

Zviedri gan trešajā periodā spēja panākt 2:2 un pamatlaiks tā arī noslēdzās. Arī papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet “bullīšos” veiksmīgāka izrādījās Zviedrija, kas tādējādi turpināja spēlēt bez zaudējumiem, sagādājot somiem pirmo.

Abas komandas spēlē B grupā kopā ar Latviju. Ar Somiju Latvija jau tikās, piedzīvojot zaudējumu 1:2, savukārt ar Zviedriju tai paredzēta grupu turnīra pēdējā spēle 24. maijā.

Situāciju turnīra kopvērtējumā var aplūkot šeit.

Autors: Roberts Ūdris Avots: IIHF