Vācija pārmētā, minimāli pārspējot Franciju (VIDEO)

Šodien Pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Vācijas izlase ar 3:2 (1:2, 1:0, 0:1) pārspēja Franciju.

Pirmās trešdaļas 3. minūtē Daniels Fišbuhs izvirzīja Vāciju vadībā, atklājot mača rezultātu. Nedaudz vairāk kā piecas minūtes līdz trešdaļas beigām, Aleksandrs Teksjē realizēja skaitlisko vairākumu un panāca izlīdzinājumu. Taču ātri vien Vācija atguva vadību, pateicoties Aleksandra Ēla pielabotajam Dominika Bitnera metienam. Spēles vidū Hugo Galets guva otros Francijas vārtus. Noslēdzošās trešdaļas sākumā Leonards Pfēderls pārspēja Sebastianu Īlonenu pēc precīzas Marsela Nēbela piespēles.

Īlonens atvairīja 27 no 30 vāciešu metieniem, tikmēr Matiass Nīderbergers tika galā ar 16 no 18 raidījumiem.

Vācija trīs spēlēs izcīnījusi divas uzvaras un iekrājusi sešus punktus, tikmēr Francijas kontā vien trīs punkti pēc trim mačiem.