Pļāvējs: Jebkuram bija skaidrs, ka PČ Krievijā nenotiks

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” paudis viedokli, ka Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) lēmums atņemt Krievijai tiesības rīkot 2023. gada pasaules čempionātu hokejā varēja tikt pieņemts ātrāk.

“Tas [ka Krievijai atņems tiesības 2023. gadā rīkot pasaules čempionātu], domāju, mums visiem bija skaidrs,” norādīja LHF ģenerālsekretārs. ”Starptautiskajai federācijai tā bija praktiska lieta, kas bija oficiāli jāizdara, lai būtu laiks sagatavot jaunu norises vietu un arī izlases varētu sākt plānot.”

“Viens gads, kas būs līdz nākamajam čempionātam, kad paziņos organizatorus, ir īss laika periods, lai rīkotāji paspētu sagatavoties,” atzina Pļāvējs. ”Nevaru nepiekrist – oficiāls lēmums no IIHF puses varēja būt ātrāks. Grūti komentēt, kādēļ tā. Tomēr jebkuram bija skaidrs, ka čempionāts Krievijā nenotiks.”

LHF ģenerālsekretārs neuzskata, ka čempionāta rīkošana obligāti būtu jāuztic valstij ar plašu pieredzi turnīru organizēšanā. “Labs piemērs ir Latvija, kas savu vienīgo čempionātu bija rīkojusi 2006. gadā, bet pērn 100 dienās spējām sarīkot lielisku turnīru brīdī, kad mums pat nebija otras spēļu arēnas.”

Pļāvējs atklāja, ka šobrīd netiek izskatīta Latvijas pieteikšanās rīkot nākamā gada pasaules čempionātu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)