Talismani Bobs un Bobeks atgriežas Prāgā un Ostravā

Par 2024. gada pasaules hokeja čempionāta talismaniem izraudzīti divi truši – Bobs un Bobeks, kuri kā talismani jau reiz bija hokeja čempionātā, vēsta Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF).

Maskotu prezentācija, Hokejazinas.com
Talismanu prezentācija / FOTO: Ceskyhokej.cz

Bobs un Bobeks ir tēli no 1979. gadā Čehoslovākijas televīzijas veidotās animācijas filmas par diviem trušiem, vienu lielāku, otru mazāku, kuri dzīvo burvju cepurē. Filma pēc tam rādīta vairāk nekā 20 citās valstīs.

Truši bija ļoti populāri 2015. gada pasaules čempionātā, kas norisinājās arī Prāgā un Ostravā. Talismanu cena bija ap 40 eiro, un jau turnīra pirmajās dienās tos ātri izpirka. IIHF vēsta, ka nākamgad abi truši būs vieni no galvenajiem izklaidētājiem abās spēļu arēnās.

Salīdzinot ar 2015. gada čempionātu, truši sarkano kreklu vietā valkās zilus kreklus. “Zaķi nepārstāv konkrētu komandu, bet gan 2024. gada čempionātu. Tāpēc viņi valkās pavisam jaunus kreklus ar čempionāta logotipu,” sacīja turnīra ģenerālsekretārs Vladimirs Šafariks.

Atgādināsim, ka Latvijas izlase turnīru aizvadīs B grupā Čehijas pilsētā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)