SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Portāls: Latvijas izlases faniem 2024. gada PČ būs sarežģīti atrast naktsmītnes

Portāls “LSM.lv” noskaidrojis, ka Latvijas izlases faniem, kuri gatavojas doties uz 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēlēm Čehijas pilsētā Ostravā, būs sarežģīti atrast naktsmītnes.

“LSM.lv” noskaidrojuši, ka naktsmītnes Ostravā nākammēnes izmaksās vidēji ap 30-50 eiro, taču čempionāta laikā par četrām naktīm viesnīcā hokeja faniem var nākties atvadīties no 600 līdz pat 2253 eiro.

Arī viesnīcu arēnas tuvumā atrast ir grūti, jo tā atrodas ārpus pilsētas centra un naktsmītnes, kas atrodas netālu no halles, visdrīzāk, jau rezervētas spēlētāju un čempionāta apkalpojošā personāla vajadzībām.

Pat kādā viesu namā, kas atrodas 50 kilometru attālumā no Ostravas, naktsmītne čempionāta laikā izmaksās ap 250 eiro par vienu nakti.

Latvijas izlase turnīru aizvadīs B grupā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

Tikmēr Prāgā A grupā cīņu aizvadīs Somijas, Kanādas, Šveices, Čehijas, Dānijas, Norvēģijas, Austrijas un Lielbritānijas komandas.

Grupu turnīrs norisināsies no 10. līdz 21. maijam. Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 23. maijā, bet pusfināla mači notiks 25. maijā. Finālspēle un cīņa par bronzas godalgām tiks aizvadīta 26. maijā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LSM.lv

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)