Slovākija lieliski nospēlē, taču piekāpjas bullīšos Kanādai (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Kanāda apspēlēja Slovākijas izlasi ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā.

Mačs iesākās ar vairākiem komandu noraidījumiem. Pirmā perioda astotajā minūtē Džeiks Neiborss atklāja rezultātu. Deviņas minūtes vēlāk, pēc skaistas izspēles, Peters Čehlāriks pielika nūju un ieraidīja ripu kanādiešu vārtos, realizējot vairākumu.

Otrajā trešdaļā komandas saņēma vairākus noraidījumus, taču neviens no sešiem divu minūšu vairākumiem realizēts netika. Četras minūtes līdz trešdaļas beigām, Libors Hudačeks saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par grūdienu apmalē.

Arī trešajā periodā un papildlaikā vārti netika gūti. Tika nozīmēta pēcspēles metienu sērija, kurā ar 3:2 pārāka bija Kanāda. Uzvaras bullītis Deivida Kvina kontā.

Kanādas vārtus sargāja Semjuels Montembo, atvairot. Savukārt, Slovākijas vārtos darbojās Samuels Hlavajs, tiekot galā ar

Nākamo spēli Kanāda aizvadīs trešdien, 17. maijā, spēkojoties ar Kazahstānas izlasi. Tikmēr, Slovākija ceturtdien, 18. maijā, krustos nūjas ar Šveices hokejistiem.