SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Pirmais PČ spēka rangs – “Lai būtu lielāka jautrība, kā 2021. gadā!”

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) nākusi klajā ar tradicionālo “nenopietno” spēka rangu pirms 2023. gada pasaules hokeja čempionāta.

Latvijas izlase šajā spēka rangā ierindojas devītajā vietā. Kā jau vienmēr, spēka rangs papildināts ar nelielu piezīmi – šoreiz Latvijai novēlēts “Lai būtu lielāka jautrība, kā 2021. gadā”.

Pirmo vietu turnīrā IIHF prognozē Somijas hokeja izlasei, bet otrajā vietā atstājot kanādiešus. Abas valstsvienības arī tikās pagājušā gada turnīra finālā, zelta medaļas izcīnot mājiniekiem somiem. Kopumā federācija prognozē ceturtdaļfinālu Somijas, Kanādas, Zviedrijas, Čehijas, ASV, Šveices, Vācijas un Slovākijas valstsvienībām.

Latvijas izlase spēlēs B grupā un krustos nūjas ar Kanādas, Čehijas, Šveices, Slovākijas, Norvēģijas, Slovēnijas un Kazahstānas izlasēm. Latvijas hokeja izlase čempionātu atklās jau šovakar ar maču pret Kanādas valstsvienību, plkst. 20:20.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

PČ aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas hokeja izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)