Latvijas PČ pretiniece Kazahstāna otrajā pārbaudes spēlē iemet astoņas ripas (VIDEO)

Otro uzvaru divās aizvadītajās pārbaudes spēlēs, gatavojoties 2023. gada pasaules hokeja čempionātam, šodien izcīnīja Kazahstānas valstsvienība, kas savā laukumā ar 8:2 (0:0, 3:1, 5:1) sagrāva Dienvidkorejas izlasi.

Alihans Omirbekovs 24. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Maksims Muhametovs pēc nepilnām trim minūtēm dubultoja Kazahstānas valstsvienības pārsvaru – 2:0. Otrās trešdaļas vidū viesi samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), bet 37. minūtē Adiļs Beketajevs atjaunoja mājiniekiem divu ripu pārsvaru – 3:1.

Trešā perioda ievadā Daņils Butenko panāca uz tablo jau 4:1, bet Mihails Rahmanovs 49. minūtē vēl vairāk nostiprināja kazahu pārsvaru – 5:1. Nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām viesi vienus vārtus atguva (2:5), bet atlikušajā laikā mājinieki guva trīs vārtus, izceļoties Romānam Starčenko, Ņikitam Mihailim un Omirbekovam, un svinēja graujošu panākumu ar 8:2.

Uzvarētāju sastāvā ar trīs (1+2) punktiem rezultatīvākais bija Muhametovs. Tikmēr ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Omirbekovs, bet ar 1+1 izcēlās Butenko.

Abas izlases savā starpā tikās otro reizi trīs dienu laikā. Iepriekšējā savstarpējā mačā Kazahstānas valstsvienība svinēja sauso panākumu ar 5:0.

2023. gada pasaules hokeja čempionāts notiks Rīgā un Tamperē. Kazahstānas izlase savus grupu turnīra mačus aizvadīs Latvijas galvaspilsētā. Kazahi spēlēs vienā apakšgrupā ar Kanādas, Čehijas, Šveices, Slovākijas, Latvijas, Norvēģijas un Slovēnijas hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Shaiba.kz