Jaunākajā IIHF spēka rangā Latvija ierindojas astotajā vietā

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) nākusi klajā ar kārtējo “nenopietno” spēka rangu 2023. gada pasaules hokeja čempionātam.

Latvijas izlase šajā spēka rangā ierindojas astotajā vietā. Kā jau vienmēr, spēka rangs papildināts ar nelielu piezīmi – šoreiz pie Latvijas izlases pieminēts, ka “Polārlāči garšo lieliski”.

Pirmajā vietā šobrīd atrodas Šveices izlase, kas izcīnījusi četras uzvaras četrās spēlēs. Ceturtdaļfināls šobrīd paredzēts Somijas, Kanādas, Zviedrijas, Čehijas, ASV, Dānijas un Latvijas valstsvienībām.

Pirmajos divos rangos Latvijas hokeja izlase ieņēma devīto vietu.

2023. gada pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas hokeja izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)