SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Jaunākajā IIHF spēka rangā Latvija ieņem augsto trešo vietu

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) nākusi klajā ar kārtējo “nenopietno” spēka rangu 2023. gada pasaules hokeja čempionātam.

Latvijas izlase šajā spēka rangā ierindojas augstajā trešajā vietā. Kā jau vienmēr, spēka rangs papildināts ar nelielu piezīmi – šoreiz pie Latvijas izlases pieminēts “Wes Dids Its! Wes Dids Its!”, jeb “Mēs To Izdarījām! ‘Mēs To Izdarījām!”.

Pirmajā vietā šobrīd atrodas ASV izlase, kas izcīnīja sešas uzvaras sešās spēlēs. Pēc ASV izlases sarakstā ierindojas Šveices, Latvijas, Kanādas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas un Čehijas valstsvienības.

Pirmajos divos rangos Latvijas hokeja izlase ieņēma devīto vietu, bet trešajā – astoto pozīciju, bet ceturtajā rangā Latvijas valstsvienība atradās septītajā vietā.

2023. gada pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

PČ aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas hokeja izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)