SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Buncis: PČ uz Latvijas spēlēm stāvvietas būs pieejamas par 30 eiro

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) 2023. gada Pasaules hokeja čempionāta Latvijas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis sarunā ar Latvijas hokeja federācijas (LHF) preses dienestu izklāstījis paredzētās biļešu cenas un pavēstījis par tirdzniecības niansēm.

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Kopš izlozes sākuma aizritējusi nepilna nedēļa. Kā pagājušas šīs dienas?

“Jāsaka, ka ažiotāža no līdzjutēju puses ir milzīga. Izloze aktīvi turpinās un gaidām, kad varēsim veikt izlozi un pirmie līdzjutēji sāks iegādāties biļetes. Vēlos atgādināt, ka pieteikties izlozei iespējams tikai līdz 12. oktobrim. Katrs interesents var reģistrēties un, laimesta gaidījumā, varēs nopirkt sešas dienas biļetes (pēc izvēles), kad spēlēs Latvijas izlase. Reģistrēties iespējams interneta vietnē: https://ticketdraw.lv/sakums. ”

Līdzjutējus galvenokārt interesē biļešu cena uz Latvijas izlases mačiem. Tā noteikta 140 eiro – ko ietvert šī summa?

“Līdz iespējai iegādāties biļetes tikai uz Latvijas izlases spēlēm vēl nedaudz jāpagaida. Šobrīd tiek dota iespēja izlozes kārtībā iegādāties dienas biļetes. Nenoliegšu – ieraugot cenu 140 eiro, šķiet, ka tā būs samaksa par vienu spēli. Nē, tā nav taisnība. Dienas biļete sevī ietver 2 – 3 spēļu apmeklējumu. Piemēram, 12.maijā ir divas spēles: Slovākija pre Čehiju un Latvija pret Kanādu. Līdzjutēji iegādājas biļetes uz abām spēlēm. Savukārt 13.maijā tās jau ir 3 spēles (SUI – SLO, NOR – KAZ, SVK – LAT).”

Vai paliek spēkā plānotais, ka februārī laidīsiet klajā ilgi gaidītās atsevišķās spēļu biļetes?

“Šobrīd turpinām aktīvu darbu ar IIHF un INFRONT, lai precīzi noteiktu visas tehniskās un organizatoriskās prasības attiecībā uz sēdvietām. Šajā brīdī droši varam piedāvāt vien nepilnas 6000 sēdvietas.  Cenšamies atbrīvot pēc iespējas vairāk sēdvietas jau esošajās cenu kategorijās, gan arī papildus vietas – trešajā un ceturtajā balkonā, kā arī arī precizēt pieejamās stāvvietas. Tas pavērtu iespējas piedāvāt papildus biļetes par zemākām cenām. Izskatās, ka precizēts papildus sēdvietu plāns varētu būt gatavs februārī, kad ir plānots uzsākt atsevišķu spēļu tirdzniecību.”

Cik varētu izmaksāt šāda veida biļetes?

“Trešā un ceturtā balkona biļetes būs pieejamas par zemākām cenām, bet šobrīd notiek precīzi aprēķini par sēdvietu skaitu un to pieejamību. Tāpat vēlos uzsvērt, ka uz Latvijas spēlēm būs pieejamas stāvvietas, kas maksās 30 eiro, bet uz citām spēlēm varēs iegādāties pat par zemāku cenu.”

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)