Pašreizējā čempione Kanāda PČ ievadā bez lielām problēmām pieveic Vāciju (VIDEO)

Ar pārliecinošu sniegumu 2022. gada pasaules hokeja čempionātu uzsākusi pašreizējā pasaules čempione Kanāda, kas turnīra pirmajā spēlē, gūstot piecus vārtus pirmajās divās trešdaļās, ar 5:3 (2:0, 3:1, 0:2) pārspēja Vācijas valstsvienību.

Kanādieši jau pirmajā periodā panāca divu vārtu pārsvaru. Kols Silindžers devītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet divas ar pusi minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Pjērs Luks Dibuā dubultoja pašreizējo pasaules čempionu pārsvaru.

Otrā periodā ievadā Marks Mihaeliss guva pirmos vārtus Vācijas izlases labā šajā pasaules čempionātā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču trešdaļas turpinājumā Kanādas valstsvienība guva trīs bezatbildes vārtus. Otro reizi mačā izcēlās Dibuā, bet pirmoreiz precīzi bija Kents Džonsons un Noā Gregors.

Pēdējā trešdaļā kanādieši īsā laika posmā sapelnīja vairākus noraidījumus, par ko tika sodīti. Vācijas izlase divreiz realizēja lielo skaitlisko vairākumu. Trešā perioda ievadā, spēlējot piecatā pret trim laukuma spēlētājiem, precīzs bija Matiass Plahta, bet vēlāk šādā formātā vārtus izdevās gūt arī Moricam Zaideram, kurš panāca 3:5.

Tuvāk pietuvoties pretiniekiem vāciešiem gan neizdevās. Pašreizējā pasaules čempione Kanāda turnīru sāka ar visnotaļ pārliecinošu uzvaru un izcīnītiem trim punktiem. Tikmēr Vācijas hokejistiem nācās samierināties ar zaudējumu.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF