Dānija atstāj sausā Franciju un turpina cīņu par vietu ceturtdaļfinālā (VIDEO)

Pārliecinošu uzvaru Somijā notiekošajā pasaules čempionātā A apakšgrupas dienas pirmajā mačā izcīnīja Dānijas valstsvienība, kas, nosargājot savus vārtus neskartus, ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Francijas hokejistus un svinēja trešo panākumu turnīrā.

Dāņi guva pa vieniem vārtiem katrā no trešdaļām. Peters Regins 17. minūtē atklāja mača rezultātu, bet 26. minūtē Joahims Blihfelds realizēja skaitlisko vairākumu un dubultoja Dānijas izlases pārsvaru. Savukārt pamatlaika izskaņā Julians Jakobsens ar metienu tukšos pretinieku vārtos panāca 3:0.

Dānijas valstsvienības vārtos lielisku spēli aizvadīja Sebastians Dāms, kurš atvairīja visus 19 pretinieku hokejistu izdarītos metienus. Tikmēr pa divām rezultatīvām piespēlēm dāņu rindās nopelnīja Markuss Lauridsens un Frederiks Storms.

Ar piecās spēlēs izcīnītiem deviņiem punktiem Dānijas hokejisti šobrīd ieņem ceturto vietu A apakšgrupā un saglabā labas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā. Tikmēr Francijas izlasei, kas piecos mačos ieguvusi piecus punktus, palikušas vien teorētiskas izredzes tikt tālāk.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF