Ungārijas izlase nenotur divu vārtu pārsvaru un zaudē Francijai Rīgā

Francijas izlase, hokejazinas.com

Francijas izlase | Foto: Xavier Laine/Getty Images)

Cīnoties par ceļazīmi uz 2022. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm, pirmo spēli kvalifikācijas turnīrā, kas notiek Rīgā, aizvadīja Ungārijas un Francijas izlases. Ar rezultātuc 5:3 (0:2, 3:0, 2:1) uzvaru izcīnīja Francijas izlase.

Spēles 13.minūtē ungāri atklāja spēles rezultātu. Divas minūtes vēlāk Papps dubultoja Ungārijas izlases pārsvaru. Otrās trešdaļas sākumā, Teksjē ar precīzu metienu samazināja rezultāta starpību. Perioda devītajā minūtē, Manavjans spēja izlīdzināt rezultātu. Nedaudz vairāk kā 5 minūtes līdz otrās trešdaļas beigām, Teksjē guva otros vārtus šajā spēlē, un pirmoreiz izvirzīja Franciju vadībā.

Trešās trešdaļas 6.minūtē Saša Treilē pacīnoties vārtu priekšā, “iebakstīja” ripu ungāru vārtos, bet vien 10 sekundes vēlāk Bartalis vienus vārtus atguva. Kad laiks uz tablo vēstījā, ka līodz spēles beigām palika 3:10 minūtes, Damjēns Flerī ar vārtu guvumu noslēdza skaistu francūžu kombināciju.

Šodien plkst. 19:30 tiks aizvadīta otrā spēle, kurā tiksies Latvijas un Itālijas valstvienības. Savukārt, rīt ar spēkiem mērosies Francijas un Itālijas izlases, kā arī Latvijas un Ungārijas.