Ķīna gūst divus vārtus, taču minimāli piekāpjas

Pekinas olimpisko spēļu mačā Vācijas izlase ar 3:2 apspēlēja mājinieci Ķīnas valstvienību.

Spēles 10. minūtē vācietis Daniels Pjetta atklāja rezultātu, taču pēc Ķīnas izlases trenera pieprasījuma tiesnesis devās skatīties videoatkārtojumu, pieņemot lēmumu vārtus neskaitīt. Taču jau trīs minūtes vēlāk Vācijai tomēr izdevās gūt vārtus, izceļoties Marcelam Brantam. 17. minūtē aizsargs Korbīnians Holcers dubultoja Vācijas pārsvaru. Otrās trešdaļas sākumā Dominiks Kahuns panāca 3:0.

Minūti līdz trešdaļas beigām Spencers Fū vienus vārtus atguva. Tie kļuva par pirmajiem Ķīnas vārtiem olimpiskajās spēlēs. Trešā perioda 9. minūtē Tailers Vons panāca 2:3 vairākumā, taču izlīdzināt rezultātu ķīniešiem neizdevās.

Ķīnas vārtsargs Džeremijs Smits atvairīja 35 no 38 metieniem, tikmēr Matiass Nīderbergers tika galā ar 14 no 16 raidījumiem.

Pēc divām spēlēm Ķīna nav spējusi iekrāt punktus un atrodas pēdējā  4.vietā, taču Vācija ar trīs punktiem ieņem pozīciju augstāk.