Site icon Hokeja ziņas

Intriga mača laikā pazūd, Slovēnija uzvar Ukrainu

Slovēnijas hokeja izlase, Hokejazinas.com
Slovēnijas hokeja izlase | FOTO: Romāns Kokšarovs

Šodien trešo spēli olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Rīgā aizvadīja Slovēnijas un Ukrainas izlases.

Uzvaru ar rezultātu 6:2 izcīnīja Slovēnijas valstsvienība.

Pirmā perioda 6. minūtē Jans Urbas vairākumā atklāja rezultātu, bet 13. minūtē Jans Drozgs panāca 2:0.

Otrās trešdaļas vidū Drozgs guva trešos vārtus, panākot 3:0, bet perioda turpinājumā ukraiņi divreiz realizēja skaitlisko vairākumu, kad precīzi bija Vitālijs Ļaļka un Filips Pangelovs-Juldaševs.

Trešā perioda pašā sākumā Urbas panāca 4:2, bet pēc īsa brīža savainojumā iedzīvojās slovēnis Roks Macuhs, kurš no ledus tika novests ar nestuvēm. Spēle ar 5+20 noraidījumu beidzās Pangelovam-Juldaševam, bet slovēņiem neizdevās realizēt vairākumu. Perioda vidū Žiga Jegličs panāca 5:2, bet 13. minūtē Anže Kuralts 6:2.

Olimpiskajā kvalifikācijā no 29. augusta līdz 1. septembrim Rīgā savā starpā tiksies Latvijas, Francijas, Slovēnijas un Ukrainas izlases. Grupas uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz 2026. gada olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā d’Ampeco.

Atgādināsim, ka kopumā šajās dienās olimpiskā kvalifikācija norisinās trīs grupās, no kurām viena tiek aizvadīta Rīgā.