ASV sagrauj Ķīnu, Kanāda iemet piecas ripas Vācijai

Noslēgusies Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīra diena.

Jau ziņojām, ka Latvija piekāpās Zviedrijai (2:3), bet Somija sagrāva Slovākiju (6:2).

Šodien norisinājās vēl divas spēles A grupā. ASV sagrāva Ķīnas izlasi ar 8:0, bet Kanāda neatstāja iespējas Vācijai, izcīnot uzvaru ar 5:1.

ASV rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Brendans Brisons, Noa Keits, Braiens O’Nīls, Bens Meijers, Metjū Benīrs un trīs vārti Šona Farela kontā. “Sauso” spēli aizvadīja 19 gadus vecais Drjū Komesso, atvairot visus 29 metienus.

Kanādieši spēles pirmajās 10 minūtēs guva trīs vārtus izceļoties Aleksam Grantam, Benam Strītam un Danielam Vinīkam. Otrajā periodā Tobiass Rīders iemeta vienīgos Vācijas komandas vārtus, taču ātri vien Maksims Noro atguva Kanādai trīs vārtu pārsvaru. Trešajā periodā Kazaņas “Ak Bars” uzbrucējs Džordans Vīls panāca 5:1 Kanādas labā.