“Wild” otrajā mačā sakauj “Blues”, “Oilers” sarauj gabalos “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrajā mačā Minesotas “Wild”” mājās ar rezultātu 6:2 (3:0, 1:1, 2:1) pārspēja Sentluisas “Blues” vienību.

Pirmajā periodā “Wild” guva trīs vārtus pēc kārtas: Joels Ēriksons Eks, Frederiks Gudro vairākumā un Kirils Kaprizovs vairākumā. Orajā trešdaļā Ēriksons Eks guva savus otros vārtus mačā, bet Džordans Kairu vairākumā guva pirmos “Blues” vārtus šajā mačā.

Vladimirs Tarasenko trešajā periodā samazināja vārtu starpību līdz diviem vārtiem, bet Kirils Kaprizovs guva divus vārtus, ieskaitot Hat-trick vārtus, iemetot ripu tukšos pretinieku vārtos.

Ville Husso atvairīja visus 37 “Wild” metienus, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 27 no 31 “Blues” raidījuma. Rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1.

Citā mačā Edmontonas “Oilers” mājās ar rezultātu 6:0 (0:0, 3:0, 3:0) uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Leons Draizaitls vairākumā otrajā periodā atklāja rezultātu, Darnels Nērss mazākumā palielināja pārsvaru līdz divām ripām, bet Raiens Maklauds vienādos sastāvos palielināja “Oilers” pārsvaru līdz trim ripām.

Trešajā mača nogrieznī “Oilers guva vēl trīs vārtus – Evanders Keins izcēās ar diviem precīziem metieniem, bet vārtu guvums arī Jessem Puljujarvi.

Džonatans Kviks atvairīja 35 no 38 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits tika galā ar 31 no 35 “Kings” raidījumiem. rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1.