“Wild” īpašnieks: Ir grūti nenervozēt šādā situācijā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Minesotas “Wild” īpašnieks Kreigs Leipolds izteicies par situāciju ar Kirilu Kaprizovu.

Kaprizovs iepriekš divas reizes, tomēr nesekmīgi, centies no Dubaijas un tad caur Karību jūras salām aizlidot uz ASV, taču nav ticis ielaists valstī. Tāpēc hokejists atgriezies Krievijā. Pagaidām konkrēti iemesli netiek minēti. Tāpat viņa tēvs noliedzis, ka dēls būtu iesaukts armijā.

“Ir ļoti grūti nenervozēt šajā gadījumā, vai ne? Domāju, ka katra NHL komanda, kurā ir krievu spēlētāji, pie sevis klusībā domā – nē, nē, mums taču nav par ko uztraukties. Viņi atgriezīsies atpakaļ,” sacīja “Wild” īpašnieks.

Viņš piebilda: “Kirils šobrīd ir nolēmis būt neitrāls un publiski par situāciju neizteikties. Ko es atbalstu. Bet teikšu godīgi – kamēr viņš nebūs atpakaļ ASV, būšu nedaudz nervozs.”

Kaprizovs aizvadītajā gadā piedzīvoja tikai otro sezonu NHL, kur uzreiz “spridzināja” – 81 regulārā čempionāta spēlē viņam 108 punkti (47+61), bet sešos “play-off” mačos 8 punkti (7+1).

Autors: Roberts Ūdris Avots: Yahoo Sports

Komentāri (0)