Tkačuks: Neaizgāju Gudro dēļ. Tā ir mana karjera

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks izteicies par aiziešanu no Kalgarī “Flames”.

“Tai nav nekādas saistības ar Džonija Gudro aiziešanu [pievienojās Kolumbusas “Blue Jackets” nedēļu pirms Tkačuks pieprasīja maiņu – red.]. Tā ir mana karjera,” iesāk uzbrucējs.

Viņš piebilda: “Savu iepriekšējo līgumu parakstīju izejot no tā, ka vēlējos saglabāt sev iespēju izskatīt vairākus variantus nākotnē. Es varēju noslēgt ilgtermiņa līgumu un saņemt vairāk naudas. Taču es vēlējos pārskatīt situāciju pēc trīs gadu perioda. Ko es arī izdarīju. Nekā slikta tur nav.”

Tkačuks Floridā nonāca maiņas darījumā, pārnākot no Kalgarī “Flames”. Viņa iepriekšējā komanda par viņu pretī saņēma aizsargu Makenzī Vīgaru un uzbrucējus Džonatanu Īberdo, Koulu Švindtu, kā arī izvēli 2025. gada NHL drafta 1. kārtā.

Tkačukam aiz muguras ir karjeras labākā sezona, kurā viņš 82 regulārās čempionāta spēlēs iekrāja 104 punktus (42+62) – visos rādītājos tas bija karjeras labākais sasniegums. Tikmēr 12 play-off mačos viņa kontā 10 punkti (4+6).

Autors: Roberts Ūdris Avots: Sportsnet.com

Komentāri (0)