Tkačuks: Kalgarī ierados kā bērns. Vienmēr atcerēšos, kas man palīdzēja

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks izteicies par pavadīto laiku Kalgarī “Flames” rindās.

Tkačuks Floridā nonāca maiņas darījumā, pārnākot no Kalgarī “Flames”. Viņa iepriekšējā komanda par viņu pretī saņēma aizsargu Makenzī Vīgaru un uzbrucējus Džonatanu Īberdo, Koulu Švindtu, kā arī izvēli 2025. gada NHL drafta 1. kārtā.

“Vienmēr atcerēšos to laiku, kuru pavadīju Kalgarī, kā labāko un svarīgāko savā dzīvē līdz šim brīdim. Es no turienes aizeju kā 24 gadīgs jaunais cilvēks, bet ierados kā 18 gadus jauns bērns. Vienmēr atcerēšos cilvēkus, kuri palīdzēja man augt un deva pareizos padomus,” iesāk uzbrucējs.

Viņš piebilda: “Atskatījos uz pavadīto laiku jau kopš drafta dienas. Pirms ierados, neko par Kalgarī nezināju. Taču tagad varu teikt – tā ir lieliska pilsēta, viena no labākajām pasaulē, kur esmu bijis. Un fani ir lieliski. Ceru, ka aizejot, par mani runās kā par vienu no labākajiem spēlētājiem, kurš tur spēlējis, un ar kuru var lepoties.”

Tkačukam aiz muguras ir karjeras labākā sezona, kurā viņš 82 regulārās čempionāta spēlēs iekrāja 104 punktus (42+62) – visos rādītājos tas bija karjeras labākais sasniegums. Tikmēr 12 play-off mačos viņa kontā 10 punkti (4+6).

Autors: Roberts Ūdris Avots: Sportsnet.com

Komentāri (0)