“Stars” notur pārsvaru un iekļūst Rietumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla septītajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) mājās uzvarēja Sietlas “Kraken” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 16. minūtē “Stars” uzbrucējs Rūpe Hincs uz pretinieku zilās līnijas apzaga “Kraken” aizsargu Džeimiju Oleksiaku un ieraidīja ripu vārtu augšējā stūrī.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Vaiats Džonstons pirmais tika pie ripas Sietlas kluba zonā un ar nūjas neērto pusi meta ripu virs Filipa Grūbauera pleca, dubultojot “Stars” pārsvaru.

Vien 19 sekundes pirms pamatlaika beigām Olivers Bjorkstrands pirmais tika pie ripas “Stars” vārtu priekšā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties laika vairs nepietika Dalasas komanda izcīnīja uzvaru gan mačā, gan sērijā.

Džeiks Otindžers atvairīja 22 no 23 “Kraken” metieniem, bet Filips Grūbauers tika galā ar 26 no 28 “Stars” raidījumiem.

“Stars” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-3. Rietumu konferences finālā Dalasas vienība cīnīsies pret Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvēto Vegasas “Golden Knights” komandu.