“Stars” ielaiž tikai vienus vārtus un izlīdzina rezultātu Rietumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla otrajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) mājās apspēlēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Stars” kapteinis Džeimijs Bens atklāja spēles rezultātu, bet vien 44 sekundes vēlāk Konors Brauns panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Meisons Mārčments izvirzīja vadībā Dalasas klubu.

18. minūtē Esa Lindels ieraidīja ripu tukšos Edmontonas komandas vārtos un pielika punktu spēlei.

Džeiks Otindžers atvairīja 28 no 29 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 22 no 24 “Stars” raidījumiem.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Šī ir sestā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” pirms šīs sērijas izcīnījuši uzvaru pirmajā no šīm sērijām 1997. gadā, taču pārējās piecās virsroku ņēmusi Dalasas komanda.

Nākamā spēle sērijā paredzēta 28. maijā Edmontonā plkst. 3:30 pēc Latvijas laika.