Šilovs stājas vārtos trešajā periodā, “Canucks” zaudē papildlaikā (VIDEO)

Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras “Canucks” ar rezultātu 3:4 (3:1, 0:0, 0:2, 0:1) papildlaikā piedzīvoja zaudējumu Sietlas “Kraken” vienībai.

Pirmā perioda trešajā minūtē Andrejs Kuzmenko izvirzīja vadībā “Canucks”, bet desmitajā minūtē Kuzmenko pārsvaru dubultoja. Trešdaļas 13. minūtē Tajs Kartje vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Taners Pīrsons 17. minūtē guva trešos “Canucks” vārtus šajā cīņā.

Otrajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešajā mača nogrieznī Šilovs stājās “Canucks” vārtos. “Kraken” rindās Kouls Linds un Džons Heidens atzīmējās ar vārtu guvumiem un rezultātu izlīdzināja.

Papildlaikā Raiens Donato guva vārtus “Kraken” labā un izrāva savai komandai uzvaru.

Šilovs atvairīja astoņus no 11 “Kraken” raidījumiem. Tečers Demko pirms tam tika galā ar 17 no 18 “Kraken” metieniem. Džoijs Dakords atvairīja 18 no 21 “Canucks” metiena pirms nomaiņas, bet Martins Džounss tika galā ar visiem 15 raidīijumiem.

Vankūveras klubs regulāro sezonu sāks 13. oktobrī izbraukumā pret Edmontonas “Oilers” plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.