Šilovs rezervē, “Canucks” piedzīvo smagu zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras “Canucks” ar rezultātu 2:7 (0:1, 2:3, 0:3) viesos piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Pirmā perioda 11. minūtē Dilans Holovejs atklāja mača rezultātu “Oilers” labā, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Nilss Hoglanders vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Zeks Haimans vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā Edmontonas klubu, bet vien 26 sekundes vēlāk Dilans Holovejs guva savus otros vārtus spēlē.

Nepilnu minūti pēc Holoveja vārtiem Konors Gārlands samazināja “Oilers” pārsvaru līdz minimumam, taču Taisons Berijs otrā perioda izskaņā guva ceturtos vārtus Edmontonas vienības labā.

Trešā mača nogriežņa izskaņā “Oilers” pusotras minūtes laikā guva trīs vārtus – Dilans Holovejs izcēlās ar Hat-trick, bet Vorens Fougls iemeta divas ripas “Canucks” vārtos.

Džeks Kempbels atvairīja 28 no 30 “Canucks” metieniem, bet Kolins Delia tika galā ar 29 no 36 “Oilers” raidījumiem.

Vankūveras “Canucks” regulāro sezonu atklās 13. oktobrī plkst. 5:00 pēc Latvijas laika viesos pret Edmontonas “Oilers”. Vankūveras vienība šajā pirmssezonā zaudējusi visus piecus mačus.