Site icon Hokeja ziņas

Šilovs lielisks, Bļugeram pozitīva lietderība, “Canucks” turpina pirmssezonu ar uzvaru (VIDEO)

Artūrs Šilovs, hokejazinas.com

Artūrs Šilovs | Foto: Bob Frid-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases hokejistu Artūra Šilova un Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) mājās pieveica Edmontonas “Oilers” vienību.

Teodors Bļugers 14 minūtēs un septiņās sekundēs uz ledus vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 46,7% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 11. minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs atklāja spēles rezultātu, bet 18. minūtē Kārsons Sūsijs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Aršdīps Beinss vairākumā guva trešos “Canucks” vārtus, taču Evans Bušārs 13. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē mājinieku uzbrucējs Džeiks Debrasks pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Oilers” vārtos.

Artūrs Šilovs atvairīja 28 no 29 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 22 no 25 raidījumiem.

Vankūveras “Canucks” regulāro sezonu sāks 10. oktobrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames”.