Šilovs atvaira 20 metienus un palīdz “Canucks” pieveikt čempionus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (2:2, 2:1, 0:0) apspēlēja aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 28 sekundēs guva vārtus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda otrajā minūtē Džeks Aikels vairākumā atklāja mača rezultātu, bet devītajā minūtē Aikels dubultoja pārsvaru.

12. minūtē Konors Gārlands realizēja “Canucks” skaitlisko pārsvaru, bet 15. minūtē Vankūveras komandas kapteinis Kvins Hjūzs vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Noa Hanifins vēlreiz realizēja viesu skaitlisko vairākumu un panāca 3:2 “Golden Knights” labā, taču Broks Besers 14. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

19. minūtē Konors Gārlands pirmo reizi spēlē izvirzīja vadībā “Canucks”. Atlikušajā spēles daļā Šilovs un Vankūveras klubs spēlēja teicami, izcīnot uzvaru mačā.

Jāpiemin, ka šī bija “Canucks” pirmā uzvara mājās pamatlaikā pār “Golden Knights”. Iepriekš Vankūveras vienībai izdevies izcīnīt divas uzvaras pamatlaikā, kā arī nācies piedzīvot sešus zaudējumus pamatlaikā un divas neveiksmes papildlaikā.

Artūrs Šilovs atvairīja 20 no 23 “Golden Knights” metieniem, bet Logans Tompsons tika galā ar 20 no 26 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 64 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon aizvadījis trīs mačus, izcīnījis trīs uzvaras, kurās viņš atvairījis 90,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,00 ripas.

Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 104 punktiem 78 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Golden Knights” ar 92 punktiem 77 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 11. aprīlī mājās plkst. 5:30 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes”.