Šilovam trīs ielaisti vārti un zaudējums Girgensona klubam (VIDEO)

Zemgus Girgensons un Artūrs Šilovs, hokejazinas.com

Zemgus Girgensons un Artūrs Šilovs | Foto: Kim Klement Neitzel-Imagn Images

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” vienība mājās ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” Artūra Šilova un Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.

Zemgus Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja desmit minūtes un 46 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Teodors Bļugers 11 minūtēs un 25 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Lightning” uzbrucējs Ņikita Kučerovs, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Breidens Points dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 39. sekundē Entonijs Sirelli panāca 3:0 “Lightning” labā, taču piektajā minūtē vairākumā Konors Gārlands vienus vārtus atguva.

19. minūtē gan Brendons Heigels pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Canucks” vārtos.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atvairīja 24 no 27 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 26 no 27 “Canucks” raidījumiem.

Girgensons šosezon divās spēlēs punktus nav guvis, bet Bļugers trīs mačos ticis pie vieniem vārtiem.

Šilovs divās cīņās apstādinājis 83,0% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 4,50 ripas.

“Lightning” ar četriem punktiem divās spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Canucks” ar diviem punktiem trīs mačos ieņem 13. pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Girgensona klubs aizvadīs 18. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Vegasas “Golden Knights”.

Tikmēr Šilova un Bļugera vienība sezonu turpinās 18. oktobrī plkst. 2:00 pēc latvijas laika izbraukumā pret Uvja Balinska Floridas “Panthers”.