Site icon Hokeja ziņas

Šilova sniegums vārtos atnes “Canucks” uzvaru pārbaudes spēlē (VIDEO)

Artūrs Šilovs, hokejazinas.com

Artūrs Šilovs | Foto: Bob Frid-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases hokejistu Artūra Šilova un Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) mājās apspēlēja Sietlas “Kraken” vienību.

Teodors Bļugers šajā spēlē palika ārpus pieteikuma.

Pirmā perioda 17. minūtē “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas 18. minūtē Filips Hroneks realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 2:0.

Trešā mača nogriežņa astotajā sekundē Bens Meierss tomēr pārspēja lieliski spēlējošo Artūru Šilovu, tačū 19. minūtē Piuss Suters ieraidīja ripu tukšos “Kraken” vārtos un nodrošināja uzvaru “Canucks”.

Jāpiemin, ka spēles pašās beigās Šilovs lieliski darbojās vārtos, glābjot Vankūveras klubu un palīdzot izcīnīt uzvaru.

Artūrs Šilovs atvairīja 18 no 19 “Kraken” metieniem, bet Džoijs Dakords pirms nomaiņas tika galā ar 17 no 19 “Canucks” raidījumiem. Alešs Stežka apstādināja visus sešus atlikušos raidījumus.

Jāpiemin, ka Šilovs arī tika atzīts par mača pirmo zvaigzni!

Vankūveras “Canucks” regulāro sezonu sāks 10. oktobrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames”.