“Senators” atspēlējas no 0:3 un papildlaikā pieveic “Predators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Otavas “Senators” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (0:3, 3:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Nešvilas “Predators” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Predators” uzbrucējs Maikls Makkarons atklāja mača rezultātu, 17. minūtē Filips Tomasino dubultoja pārsvaru, bet Jakovs Treņins 20. minūtē panāca 3:0 viesu labā.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Dreiks Batersons vienus vārtus atguva, desmitajā minūtē Tims Štucle samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet “Senators” kapteinis Breidijs Tkačuks 18. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva, bet papildlaika ceturtajā minūtē Klods Žirū izrāva uzvaru Otavas vienībai.

Madss Sogārds pirms nomaiņas atvairīja astoņus no 11 “Predators” metieniem, bet Jonass Korpisalo tika galā ar visiem 17 atlikušajiem raidījumiem. Jūse Saross apstādināja 31 no 35 “Senators” metieniem.

“Senators” ar 40 punktiem 46 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Austrumu konferencē, bet “Predators” ar 54 punktiem 50 cīņās ieņem devīto pozīciju Rietumu konferencē.