SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Red Wings” kapteinis joprojām cer, ka izdosies panākt vienošanos ar komandu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Detroitas “Red Wings” kapteinis Dilans Larkins joprojām cer, ka izdosies panākt vienošanos ar klubu, lai gan līdz šim sarunas par jauno līgumu nav izdevušās.

“Vienmēr to esmu teicis un pie tā arī palikšu – redzu sevi kā “Red Wings” hokejistu. Vēl strādājam pie vienošanās, vairāk īsti nevaru teikt. Pirmo reizi esmu šādā pozīcijā, kur sezonas beigās būšu neierobežoti brīvais aģents. Šaubos, ka līgumu pārrunas jebkad norit viegli, līdz uz papīra tiek likti paraksti,” par situāciju izteicās Larkins.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Iepriekš portāls “Hokejazinas.com” vēstīja, ka “Red Wings” piedāvājuši Larkinam jaunu līgumu, bet summa hokejistu neapmierina.

“Domāju, ka jaunie spēlētāji Lūkass Reimonds un Morics Zeiders atnesuši jaunas vēsmas man, mūsu komandai un fanu bāzei. Šie puiši ir patiešām svarīgi. Es skatos uz jaunajiem spēlētājiem, kurus esam draftējuši un esmu pilns entuziasma,” jaunos spēlētājus slavēja kapteinis.

“Nopietni attiecos pret komandas kapteiņa lomu. Patiešām lepojos ar to un attiecīgi arī uzvedos. Protams, ir bijušas grūtas dienas, grūtas sezonas. Vienkārši patīkami beidzot pa īstam spēlēt,” sprieda Larkins.

“Patiešām aizraujos ar gatavošanos spēlēm un darbu, ko veicam, lai tās uzvarētu. tas ir mūsu fokuss. Es gribu spēlēt labā komandā un domāju, ka mūsu ģērbtuvē ir nepieciešamie spēlētāji, lai uzvarētu. Patīkami, ka varu koncentrēties uz hokeju un viss pārējais šķietami notiek pats no sevis,” uzskatīja “Red Wings” kapteinis.

Šosezon 47 spēlēs Larkins guvis 15 vārtus un atdevis 28 rezultatīvas piespēles, bet “Red Wings” ar 50 punktiem 48 mačos ierindojas 14. vietā Austrumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)