“Rangers” trešajā periodā izlaiž trīs vārtu pārsvaru, “Flyers” desmitais zaudējums pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Edmontonas “Oilers” viesos ar rezultātu 4:3 (0:1, 0:2, 4:0) uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

“Oilers” labā divi vārti Evanam Bušāram, trīs piespēles Raienam Maklaudam, bet precīzs metiens Dilanam Holovejam un Leonam Draizaitlam. “Rangers” rindās vārti Aleksī Lafrenjēram, Žiljenam Gotjē un Krisam Kraideram, bet divas piespēles Raienam Lindgrenam.

“Rangers” komanda šajā mačā pēc diviem periodiem atradās vadībā ar rezultātu 3:0, bet “Oilers” 13 minūtēs guva četrus vārtus un izrāva uzvaru.

Džeks Kempbels atvairīja 20 no 23 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 28 no 32 “Oilers” raidījumiem.

“Oilers” ar 22 punktiem 21 spēlē atrodas septītajā vietā Rietumu konferencē, bet “Rangers” ar 24 punktiem 22 mačos ierindojas devītajā vietā Austrumu konfernecē.

Citā mačā Ņujorkas “Islanders” komanda ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) mājās pārspēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

“Islanders” rindās šajā mačā divi vārti Zekam Parizē, četras piespēles Raienam Pulokam, vārti un piespēle Entonijam Boviljē, bet precīzs metiens Ādamam Pelekam un Brokam Nelsonam. “Flyers” labā vārti un piespēle Lūkašam Sedlākam, divas piespēles Kevinam Heizam, bet vārtu guvums Joelam Farabī.

Semjons Varlamovs atvairīja 26 no 28 “Flyers” metieniem, bet Fēlikss Sandstrems tika galā ar 18 no 23 “Islanders” raidījumiem.

“Flyers” komanda zaudējusi pēdējās desmit spēles pēc kārtas un ar 19 punktiem 22 mačos atrodas 13. vietā Audtrumu konferencē, bet “Islanders” ar 30 punktiem 23 cīņās ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konfernecē.

Ņujorkas “Rangers” – Edmontonas “Oilers” 3:4

Karolīnas “Hurricanes” – Kalgarī “Flames” 3:2

Floridas “Panthers” – Sentluisas “Blues” 4:5 (OT)

Pitsburgas “Penguins” – Toronto “Maple Leafs” 1:4

Ņūdžersijas “Devils” – Vašingtonas “Capitals” 5:1

Ņujorkas “Islanders” – Filadelfijas “Flyers” 5:2

Kolorado “Avalanche” – Dalasas “Stars” 4:1

Vegasas “Golden Knights” – Vankūveras “Canucks” 1:5