“Predators” gūst sešus vārtus pret “Stars”, “Flyers” atspēlējas no 1:3 un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Nešvilas “Predators” komanda viesos ar rezultātu 6:3 (0:0, 2:0, 4:3) apspēlēja Dalasas “Stars” vienību.

“Predators” rindās vātri un divas piespēles Raienam O’Railijam, trīs piespēles, kapteinim Romānam Josī, vārti un piespēle Filipam Forsbergam, bet precīzs metiens Gustavam Nīkvistam, Džeremijam Lauzonam, Tomijam Novākam un Jūso Parsinenam.

“Stars” labā vārti un piespēle Metam Dušeinam, bet vārtu guvums Vaiatam Džonstonam un Jani Hakanpē.

Kevins Lankinens atvairīja 19 no 22 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 32 no 36 “Predators” raidījumiem.

“Predators” ar 47 punktiem 42 spēlēs atrodas septītajā vietā Rietumu konferencē, bet “Stars” ar 53 punktiem 41 cīņā ierindojas ceturtajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Citā mačā Filadelfijas “Flyers” klubs izbraukumā ar rezultātu 4:3 (0:0, 1:1, 2:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Minesotas “Wild” vienību.

“Flyers” rindās divi vārti Džoelam Farabijam, vārti un piespēle Ouenam Tipetam, divas piespēles Trevisam Koneknijam, bet precīzs metiens Taisonam Forsteram.

“Wild” labā vārti un piespēle Raienam Hārtmanam, bet vārtu guvums Metjū Boldijam un Markusam Johansonam.

Jāpiemin, ka vēl trešā perioda devītajā minūtē “Wild” atradās vadībā ar rezultātu 3:1, taču pamanījās izsēt pārsvaru nepilnas pusotras minūtes laikā.

Kārters Hārts atvairīja 26 no 29 “Wild” metieniem, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 31 no 35 “Flyers” raidījumiem.

“Flyers” ar 50 punktiem 42 spēlēs atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē, bet “Wild” ar 39 punktiem 41 mačā ieņem 13. pozīciju Rietumu konferencē.