Peronam Hat-trick “Blues” sausajā uzvarā, Smits kļūdās un atnes zaudējumu “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas pirmajā mačā Sentluisas “Blues” viesos ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pārspēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmajā periodā vairākumā rezultātu atklāja “Blues” uzbrucējs Deivids Perons, bet komandas kapteinis Raiens O’Railijs vēlāk periodā pārsvaru dubultoja.

Otrajā trešdaļā Deivids Perons guva savus otros vārtus mačā, bet trešajā mača nogrieznī Perons noformēja Hat-trick un “Blues” veiksmīgi noslēdza maču.

Ville Husso atvairīja visus 37 “Wild” metienus, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 27 no 31 “Blues” raidījuma.

Citā mačā Losandželosas “Kings” ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) viesos uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmajā periodā “Kings” uzbrucējs Trevors Mūrs atklāja mača rezultātu, bet Alekss Iafalo dubultoja savas komandas pārsvaru. “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids gan paspēja samazināt “Kings” priekšrocību līdz minimumam.

Kailers Jamamoto otrajā trešdaļā vairākumā panāca izlīdzinājumu, bet Brendens Lemjē atkal izvirzīja vadībā “Kings”. “Oilers” līderis Leons Draizaitls gan vairākumā atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešā perioda izskaņā pēc “Oilers” vārtsarga Maika Smita kļūdas pie ripas tika “Kings” komanda un Filips Dano vārtu priekšā pielaboja Šona Durzi metienu, atkal panākot pārsvaru Losandželosas komandai, ko arī izdevās noturēt līdz galam.

Džonatans Kviks atvairīja 35 no 38 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits tika galā ar 31 no 35 “Kings” raidījumiem.