“Penguins” bez Bļugera trīsreiz izlaiž pārsvaru un zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā bez Teodora Bļugera spēlējošā Pitsburgas “Penguins” komanda viesos ar rezultātu 4:5 (0:1, 2:0, 3:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai.

Pirmā perioda otrajā minūtē Monreālas kluba uzbrucējs Džošs Andersons, kurš šajā cīņā atgriezās no divu spēļu diskvalifikācijas, atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Džefs Pītrijs vairākumā izlīdzināja rezultātu, bet Rikārds Rakels ceturtajā minūtē jau vadībā izvirzīja “Penguins”.

Trešā mača nogriežņa pirmajā minūtē Kouls Kofīlds panāca izlīdzinājumu. Jevgēņijs Malkins ceturtajā minūtē vēlreiz deva priekšrocību “Penguins”, taču “Canadiens” kapteinis Niks Suzuki 50 sekundes vēlāk atkal izlīdzināja rezultātu.

Trešā perioda 15. minūtē komandas vēlreiz apmainījās ar vārtiem – Broks Makgins deva pārsvaru “Penguins”, bet 40 sekundes vēlāk Šons Monahans vairākumā panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika otrajā minūtē uzvaru Monreālas komandai izrāva Maiks Hofmans.

Džeiks Alens atvairīja 20 no 24 “Penguins” metieniem, bet Tristans Džarijs tika galā ar 37 no 42 “Canadiens” raidījumiem.

“Penguins” ar 15 puntkiem 15 spēlēs atrodas 13. vietā Austrumu konferencē. Nākamais mačs komandai mājās 16. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs”.