“Penguins” bez Bļugera otrā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā bez Teodora Bļugera spēlējošā Pitsburgas “Penguins” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmā perioda 14. minūtē bijušais Bļugera maiņas biedrs Zeks Estons-Rīss atklāja rezultātu “Maple Leafs” labā, bet Jevgēņijs Malkins 36 sekundes pirms perioda beigām panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē vadībā “Penguins” jau izvirzīja Džeisons Zukers, bet Viljams Nīlanders 18. minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Broks Makgins guva trešos vārtus “Penguins” rindās. Džeiks Gencels 13 sekundes pirms perioda beigām iemeta ripu tukšos “Maple Leafs” vārtos un pielika punktu spēlei.

Keisijs Desmits atvairīja 28 no 30 “Maple Leafs” metieniem, bet Ēriks Šalgrens tika galā ar 19 no 22 “Penguins” raidījumiem.

“Penguins” ar 14 puntkiem 14 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē. Nākamais mačs komandai viesos 12. novembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens”.