“Penguins” bez Bļugera graujoša uzvara (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” bez Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera ar rezultātu 6:1 (3:0, 1:0, 2:1) mājās pārspēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē Jans Rūta atklāja mača rezultātu “Penguins” labā, Džeiks Gencels 15. minūtē dubultoja pārsvaru, bet Rikārds Rakels 19. minūtē guva trešos “Penguins” vārtus šajā mačā.

Otrajā trešdaļā Kelu Pītersenu “Kings” vārtos nomainīja Džonatans Kviks, bet perioda piektajā minūtē Džefs Pītrijs vairākumā palielināja “Penguins” pārsvaru līdz četrām ripām.

Trešā mača nogrižņa ceturtajā minūtē Džefs Kārters guva piektos Pitsburgas kluba vārtus, bet piektajā minūtē Raiens Peilings mazākumā guva sestos “Penguins” vārtus. 18. minūtē Karls Grundstrems spēja gūt goda vārtus “Kings” labā, bet “Penguins” izcīnīja graujošu uzvaru.

Tristans Džarijs atvairīja 39 no 40 “Kings” metieniem, bet Kels Pītersens pirms nomaiņas tika galā ar sešiem no deviņiem “Penguins” raidījumiem. Džonatans Kviks atvairīja 22 no 25 atlikušajiem “Penguins” metieniem.

“Penguins” ar septiņiem punktiem četrās spēlēs šobrīd atrodas otrajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Pitsburgas klubam 23. oktobrī viesos plkst. 2:00 pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.