Paziņots NHL 4 Nations Face-Off 2025 turnīra kalendārs

Nacionālā hokeja līga (NHL) paziņojusi 2025. gadā gaidāmā četru valstu turnīra (4 Nations Face-Off 2025) turnīra kalendāru.

Turnīrs norisināsies 2025. gadā no 13. līdz 21. februārim pēc Latvijas laika. Tajā piedalīsies Kanādas, ASV, Zviedrijas un Somijas izlases.

Pirmās četras spēles tiks aizvadītas “Bell Centre” arēnā Monreālā, bet noslēdzošie trīs mači, ieskaitot finālspēli, norisināsies Bostonas “TD Garden”.

13. februārī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pirmo spēli aizvadīs Kanādas un Zviedrijas izlases, kam nākamajā dienā tajā pat laikā sekos ASV un Sonijas mačs.

15. februārī plkst. 20:00 spēli aizvadīs Somijas un Zviedrijas valstsvienības, bet 16. februārī 3:00 nūjas krustos ASV un Kanādas komandas.

Grupu turnīrs noslēgsies ar spēlēm starp Kanādu un Somiju 17. februārī plkst. 20:00, kā arī Zviedriju un ASV 18. februārī plkst. 3:00.

Finālspēle starp abām labākajām komandām tiks aizvadīta 21. februārī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Jāpiemin, ka šajā turnīrā komandas spēlēs pēc trīs punktu sistēmas – par uzvaru pamatlaikā pienāksies trīs punkti, par uzvaru papildlaikā vai pēcspēles metienos komandas saņems divus punktus, bet par zaudējumu papildlaikā vai pēcspēles metienos pienāksies viens punkts.

NHL gan izpelnījusies zināmu kritiku par lēmumu aizvadīt turnīru ar tikai četru valstu piedalīšanos – uzreiz pēc izcīnītās 2024. pasaules čempionāta zelta medaļas čehu zvaigzne Dāvids Pastrņāks izteica savu neapmierinātību par to, ka Čehijas izlase turnīrā nespēlēs.

Sagaidāms, ka šis turnīrs nākotnē gan tiks paplašināts – NHL vadība iepriekš izteikusies, ka šis ir vien mēģinājums Pasaules kausa turnīram, kuru NHL vēlas rīkot reizi četros gados.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)