Panarins izsakās par iespējo aizmainīšanu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Artēmijs Panarins izteicies par viņa iespējamo aizmainīšanu, kas izskanējusi mediju telpā.

Vēl jūnijā “The Athletic” žurnālists Artūrs Steipls rakstīja, ka “Rangers” ģenerālmenedžeris Kriss Drūrijs palicis neapmierināts ar Panarina sniegumu izslēgšanas spēlēs, jo tas ir bijis nestabils.

Panarins 20 “play-off” mačos izcēlās ar 16 punktiem (6+10) , bet “Rangers” iekļuva konferences finālā.

“To raksta spekulanti. Man bija pirmā dzirdēšana par tādām lietām. Tāpēc īsti neklausos. Bet piekritīšu – varēju nospēlēt labāk,” iesāk uzbrucējs.

Viņš piebilda: “Arī mans vecvēts uzsēdies uz šo interneta baumu narkotiku. Aizbraucu viņu satikt un viņš man prasa – kur tevi aizmainīja? Kas notiek? Vajadzēja viņam izskaidrot, ka tādas lietas raksta kaut kādi dīvana eksperti aiz garlaicības. Mani nemaz nevar tā aizmainīt – cilvēki, kas kaut ko saprot, zina, kāds punkts ir manā līgumā.”

Panarinam vēl ir spēkā līgums līdz 2026. gadam ar vidējo algu par 11,6 miljoniem ASV dolāru par sezonu. Panarina līgumā ir atrunāts punkts, ka tuvākos četrus gadus viņu nevar aizmainīt bez viņa piekrišanas, grūti iedomāties, ka viņš klubu pametīs.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Match TV

Komentāri (0)