Otindžers atvaira 64 metienus, bet “Flames” tik un tā piebeidz “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas septītajā mačā Kalgarī “Flames” komanda ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Dalasas “Stars” un izcīnīja uzvaru sērijā.

Pirmā perioda pašā sākumā “Stars” kapteinis Džeimijs Bens atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Tailers Tofoli izlīdzināja rezultātu. Vladislavs Namestņikovs tomēr vien 31 sekundi vēlāk atjaunoja priekšrocību “Stars”.

Metjū Tkačuks otrās trešdaļas vidū ar lielisku metienu pārspēja Otindžeru un panāca izlīdzinājumu. Trešajā mača nogrieznī vārtus komandas neguva, taču papildlaikā Džonijs Gudro izrāva uzvaru “Flames”.

Džeiks Otindžers atvairīja 64 no 67 Flames” metieniem, bet Jakubs Markstrēms tika galā ar 26 no 28 “Stars” raidījumiem. “Flames” nākamajā kārtā tiksies ar Edmontonas “Oilers” komandu.