“Oilers” izlaiž divu vārtu pārsvaru, taču Makdeivids izrauj uzvaru otrajā papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla pirmajā mačā Edmontonas “Oilers” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) otrajā papildlaikā pārspēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 58. sekundē Leons Draizaitls atklāja spēles rezultātu. Piektajā minūtē Zeks Haimans dubultoja pārsvaru.

Septītajā minūtē Tailers Segīns samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču trešā mača nogriežņa 17. minūtē Segīns izlīdzināja spēles rezultātu.

Pirmajā papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, taču otrā papildlaika 32. sekundē “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids izrāva uzvaru savam klubam.

Stjūarts Skiners atvairīja 31 no 33 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 35 no 38 “Oilers” raidījumiem.

Edmontonas “Oilers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Šī ir sestā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” pirms šīs sērijas izcīnījuši uzvaru pirmajā no šīm sērijām 1997. gadā, taču pārējās piecās virsroku ņēmusi Dalasas komanda.

Nākamā spēle sērijā paredzēta 26. maijā Dalasā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.