Ņūdžentam-Hopkinsam divi vārti vairākumā, “Oilers” nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa fināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla piektajā mačā Edmontonas “Oilers” komanda viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) pārspēja Dalasas “Stars” vienību.

Mača rezultātu pirmā perioda 15. minūtē vairākumā atklāja Edmontonas kluba uzbrucējs Raiens Ņūdžents-Hopkinss.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Ņūdžents-Hopkinss vēlreiz izmantoja “Oilers” viena vīra priekšrocību un panāca 2:0, bet Filips Brobergs sestajā minūtē guva trešos viesu vārtus.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Vaiats Džonstons spēja atgūt vienus vārtus, taču atspēlēties “Stars” nespēja un “Oilers” izcīnīja savu trešo uzvaru sērijā.

Stjūarts Skiners atvairīja 19 no 20 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 23 no 26 “Oilers” raidījumiem.

Edmontonas “Oilers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

Šī ir sestā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” pirms šīs sērijas izcīnījuši uzvaru pirmajā no šīm sērijām 1997. gadā, taču pārējās piecās virsroku ņēmusi Dalasas komanda.

Nākamā spēle sērijā paredzēta 3. jūnijā Edmontonā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.