Nīlanders pagarina punktu sēriju un kļūst par “Maple Leafs” galveno varoni Stokholmā (VIDEO)

Šodien Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notiekošajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) “Global Series” spēlē Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Wild” aizsargs Džons Merils atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Ostons Metjūzs vairākumā panāca neizšķirtu. Metjū Naizs 19. minūtē jau izvirzīja vadībā “Maple Leafs”.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Morgans Railijs dubultoja Toronto kluba pārsvaru.

Džeikobs Midltons septītajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Matss Zukarello devītajā minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika ceturtajā minūtē zviedrs Viljams Nīlanders izrāva uzvaru “Maple Leafs” un noslēdza “Global Series”. Jāpiemin, ka uzbrucējs guvis vismaz punktu katrā no 17 šīs sezonas spēlēm.

Džosefs Vols atvairījs 33 no 36 “Wild” metieniem, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 21 no 25 “Maple Leafs” raidījumiem.

“Maple Leafs” ar 22 punktiem 17 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Wild” ar 14 punktiem 17 cīņās ierindojas 12. pozīcijā Rietumu konferencē.