NHL Zvaigžņu spēles sastāvi tiks noteikti ar drafta palīdzību

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēles komandu sastāvu noteikšanai tiks izveidots drafts.

Drafts norisināsies Toronto mājas spēļu arēnā “Scotiabank Arena” 1. februārī. Zvaigžņu spēle notiks 2. un 3. februārī.

Līga kopīgi ar līdzjūtējiem izvēlēsies spēlētājus, kuri būs pieejami draftam. NHL no katras komandas izvēlēsies pa vienam spēlētājam, taču faniem balsojuma kārtībā būs iespēja izvēlēties vēl 12 hokejistus. Līga izvēlēsies kapteiņus no pieejamajiem 44 hokejistiem, kuri vēlāk loterijas kārtībā varēs sākt sastāva izveidi.

Kapteiņi tiks apvienoti ar slavenībām.

Pēdējo gadu laikā Zvaigžņu spēlei bija dažādi formāti. Iepriekš trīs reizes kapteiņi izvēlējās komandu sastāvus – 2011. gadā Karolīnā, 2012. gadā Otavā un 2015. gadā Kolumbusā.

“Esam pieņēmuši lēmumu izveidot arī trešo vakaru Zvaigžņu spēles vīkendam. Jutām, ka šis ir īstais gads, kad veikt izmaiņas. Drafts ir viens no jaunumiem, par pārējo ziņosim tuvākajās nedēļās.

Iepriekš drafts bija jautra daļa no Zvaigžņu spēles. Tādēļ izlēmām to atgriezt. Pamanījām, ka citu sporta veidu līgas sāka izmantot draftu, tāpēc nodomājām, ka pienācis laiks to atsākt,” teica NHL satura vadītājs Skots Majers.

Majers arī atklāja, ka drafts notiks uz ledus. Spēlētāji vilks savas brīvā laika drēbes un slidos pie jaunās komandas.

Šī būs devītā NHL Zvaigžņu spēle, kas notiks Toronto. Iepriekš Zvaigžņu spēles tika aizvadītas Toronto  1947., 1949., 1951., 1962., 1963., 1964., 1968. un 2000. gados.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)