SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

NHL nosauc visu zvaigžņu komandas

Nacionālā hokeja līga (NHL) aizvadītajā naktī balvu ceremonijā nosauca pirmo un otro visu zvaigžņu sešinieku, kā arī labāko debitantu komandu.

Pirmajā visu zvaigžņu komandā iekļauts kreisās malas uzbrucējs Džeisons Robertsons (Dalasas “Stars”), centra uzbrucējs Konors Makdeivids (Edmontonas “Oilers”), labās malas uzbrucējs Dāvids Pastrņāks (Bostonas “Bruins”), aizsargi Ēriks Kārlsons (Sanhosē “Sharks”) un Ādams Fokss (Ņujorkas “Rangers”), kā arī vārtsargs Līnuss Ulmarks (Bostonas “Bruins”).

 

Otro visu zvaigžņu komandu sastāda kreisās malas uzbrucējs Artēmijs Panarins (Ņujorkas “Rangers”), centra uzbrucējs Leons Draizaitls (Edmontonas “Oilers”), labās malas uzbrucējs Metjū Tkačuks (Floridas “Panthers”), aizsargi Hampuss Lindholms (Bostonas “Bruins”) un Keils Makars (Kolorado “Avalanche”), kā arī vārtsargs Iļja Sorokins (Ņujorkas “Islanders”).

Debitantu labākajā komandā ierindojās uzbrucēji Metijs Benīrss (Sietlas “Kraken”), Vaiats Džonstons (Dalasas “Stars”) un Matiass Mačelli (Arizonas “Coyotes”), aizsargi Ovens Pauers (Bufalo “Sabres”) un Džeiks Sandersons (Otavas “Senators”), kā arī vārtsargs Stjūarts Skiners (Edmontonas “Oilers”).

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)