Merzļikns nomainīts “Blue Jackets” sausajā zaudējumā (VIDEO)

Elvis Merzlikins, hokejazinas.com

Elvis Merzļikins | Foto: NHL.com

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē Mets Grizliks izvirzīja vadībā Bostonas komandu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē mazākumā Čārlijs Koils deva “Bruins” trīs vārtu pārsvaru.

Vēlāk otrajā periodā Džeiks Debrasks un Dāvids Pastrņāks pārspēja Elvi Merzļikinu, kā rezultātā trešo mača nogriezni sāka Daniils Taasovs.

Trešajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās un “Bruins” izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Elvis Merzļikins pirms nomaiņas atvairīja 25 no 29 “Bruins” metieniem, bet Daniils Tarasovs tika galā ar visiem sešiem atlikušajiem metieniem. Līnuss Ulmarks atvairīja vsus 30 “Blue Jackets” metienus.

Šosezon sešos mačos Merzļikins ticis galā ar 86,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,31 vārtus.

Kolumbusas klubs šosezon deviņās spēlēs nopelnījis sešus punktus un atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Blue Jackets” 30. oktobrī plkst. 20:00 pēc Latvijas laika mājās pret Nūdžersijas “Devils”.