Merzļikins uz soliņa, “Blue Jackets” pārtrauc “Oilers” piecu uzvaru sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 4:2 (3:0, 0:1, 1:1) mājās apspēlēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” uzbrucējs Metjū Olivjē, 15. minūtē Aleksandrs Nīlanders dubultoja pārsvaru, bet 27 sekundes vēlāk Dmitrijs Voronkovs panāca 3:0 Kolumbusas kluba labā.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Zeks Haimans vienus vārtus atguva, taču trešā mača nogriežņa 13. minūtē Korijs Perijs vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

20 sekundes pirms pamatlaika noslēguma Džeks Rosloviks tomēr pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Oilers” vārtos.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 29 no 31 “Oilers” metiena, bet Kelvins Pikards tika galā ar 30 no 33 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 35 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,21 vārtus.

“Blue Jackets” ar 54 punktiem 63 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Oilers”, kas pirms šīs spēles bija izcīnījuši piecas uzvaras pēc kārtas, ar 78 punktiem 61 spēlē atrodas piektajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 9. martā plkst. 19:30 pēc Latvijas laika mājās pret Nešvilas “Predators” vienību.