Merzļikins uz brīdi stājas vārtos un ielaiž divas ripas, “Blue Jackets” izcīna rezultatīvu uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 7:4 (3:0, 1:4, 3:0) apspēlēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Blue Jackets” aizsargs Zeks Verenskis atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē Džonijs Gudro dubultoja pārsvaru.

19. minūtē Verenskis guva savus otros un “Blue Jackets” trešos vārtus, taču otrās trešdaļas trešajā minūtē Šons Kuralijs panāca 4:0 Kolumbusas vienības labā.

Desmitajā minūtē Trojs Terijs vienus vārtus atguva, bet 17. minūtē Meisons Maktavišs tika pie otrā “Ducks” precīzā metiena.

Šajā vārtu guvumā “Blue Jackets” vārtsargam Daņīlam Tarasovam tika iebakstīts sejā ar pretinieka nūjas galu, kā rezultātā vārtos stājās Elvis Merzļikins.

Maktavišs 19. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem, taču 47 sekundes vēlāk Alekss Kilorns panāca izlīdzinājumu.

Trešo mača nogriezni “Blue Jackets” vārtos iesāka Daņīls Tarasovs, bet septītajā minūtē Jegors Činakovs atjaunoja viesu pārsvaru.

49 sekundes vēlāk Šons Kuralijs guva sestos Kolumbusas vienības vārtus, taču punktu spēlei pielika kapteinis Būns Dženers, kurš 20. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Ducks” vārtos.

Daņīls Tarasovs atvairīja 27 no 29 “Ducks” metieniem, bet Elvis Merzļikins otrās trešdaļas beigās uz trim minūtēm un 55 sekundēm stājās vārtos, neapstādinot nevienu no diviem raidījumiem. Džons Gibsons tika galā ar 20 no 26 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 25 spēlēs atvairījis 90,5% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,26 vārtus.

“Blue Jackets” ar 46 punktiem 55 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar 42 punktiem 56 spēlēs atrodas 14. vietā Rietumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 24. februārī plkst. 4:00 pēc Latvijas laika viesos pret Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” klubu.