Merzļikins tiek galā ar 29 metieniem, “Blue Jackets” turpina neveiksmīgo sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) piekāpās Arizonas “Coyotes” vienībai.

Pirmajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet otrā perioda otrajā minūtē “Blue Jackets” aizsargs Deimons Seversons atklāja mača rezultātu. Septītajā minūtē Berets Heitons jau panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Logans Kūlijs vairākumā izvirzīja vadībā viesu komandu, bet Losons Krauss vien 28 sekundes vēlāk dubultoja “Coyotes” priekšrocību.

Deimons Seversons vēl nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties neizdevās un “Blue Jackets” piedzīvoja zaudējumu.

Merzļikins atvairīja 29 no 32 “Coyotes” metieniem, bet Konors Ingrams tika galā ar 39 no 41 “Blue Jackets” raidījuma.

“Blue Jackets” piedzīvoja 11 neveiksmi pēdējās 12 spēlēs un septīto zaudējumu pēc kārtas. Ar 12 punktiem 17 mačos klubs atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Coyotes” ar 18 punktiem 16 cīņās ierindojas astotajā vietā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 19. novembrī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Capitals” komandu.